کوتاهی آموزش و پرورش یا «پینگ پونگ» با دیه دانش آموزان شین آباد

  کامیاران نیوز:چند روز پس از آنکه "علی اصغر فانی" وزیر آموزش و پرورش، اعلام کرد که «دیه دانش آموزان حادثه شین آباد» بر عهده وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش در قبال دانش‌آموزان شین‌آبادی کوتاهی داشته است.


ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 22:0 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

  عکس/بشقاب پرنده جدید ناسا

کامیاران نیوز: بشقاب پرنده ناسا ۳ تن وزن دارد و قرار است برای ماموریت‌های آینده و به منظور حمل بارهای سنگین به مقصد مریخ روانه شود.
بشقاب پرنده ناسا ۳ تن وزن دارد و قرار است برای ماموریت‌های آینده و به منظور حمل بارهای سنگین به مقصد مریخ روانه شود.  این در حالی است  که سرعت بشقاب پرنده ناسا  ۴ برابر سرعت صوت است و پرتاب آزمایشی آن در ماه ژوئن از طریق ایستگاه هاوایی صورت گرفته است.

 

عکس/بشقاب پرنده جدید ناسا
عکس/بشقاب پرنده جدید ناسا
عکس/بشقاب پرنده جدید ناسا


تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 21:36 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
مژده                     مژده

مژده:بانک شهر به کامیاران می آید.

اشتباه نکنید قرار نیست بانکی به کامیاران اضافه شود.

منتظر خبر بعدی ما باشید.


تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 21:29 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

سقوط بالگرد در بندر دیر

کامیاران نیوز: یک فروند بالگرد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر امروز در بندر دیر در استان بوشهر سقوط کرد. این بالگرد از مبدا عسلویه به سمت بوشهر در حرکت بود که حدود ساعت ۱۶ حوالی شرق بندر دیر دچار سانحه شد.

سقوط بالگرد در بندر دیرادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 20:17 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
ورود130مستشار جدید آمریکائی به کردستان عراق

کامیاران نیوز:المیادین در خبری فوری نوشت که 130مستشار آمریکائی جهت کمک به اقلیم کردستان وارد اربیل شده اند.

لازم بذکر است که قبل از این تعداد مستشاران دیگری نیز وارد اربیل وبغداد شده اند که براساس بعضی از خبرهای فاش شده قبل از این که قصد کمک به عراقی ها را داشته باشند جهت تامین منافع آمریکا وبه ویژه سفارت های غربی وکنسولگری های آنان بوده است.تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 8:58 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
در کامیاران، 56 نفر  دچار بیماری خاص هستند.

هزار کردستانی به بیماری های خاص مبتلا هستند

کامیاران نیوز:مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری کردستان گفت: در حال حاضر هزار و 617 نفر در سطح این استان مبتلا به بیماری خاص هستند.ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 1:19 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

600 هکتار از جنگل های کردستان در سال جاری دچار آتش سوزی شد

بیشترین حادثه در جنگل های شهرستان های مریوان و کامیاران روی می دهد.

کامیاران نیوز: مدیرکل منابع طبیعی استان کردستان گفت: 600 هکتار از جنگل ها و مراتع این استان در سال جاری دچار آتش سوزی شده است.

 


ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 1:12 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |


تشکل‌های سیاسی اصولگرای کردستان:
اعتدال مد نظر رئیس جمهور در کردستان نمره قبولی نگرفته است


تشکل‌های سیاسی اصولگرا در استان کردستان در قالب صدور بیانیه‌ای، ضمن بیان مواردی از وضعیت موجود استان، خطاب به رئیس جمهور آورده‌اند که اعتدال با مفهومی که حضرتعالی فرموده‌اید، در کردستان نمره قبولی نگرفته است.
خبرگزاری فارس: اعتدال مد نظر رئیس جمهور در کردستان نمره قبولی نگرفته استبه گزارش خبرگزاری فارس از سنندج در این بیانیه که به مناسبت سالگرد حکم تنفیذ ریاست جمهوری صادر شده و به امضای چهار تشکل سیاسی اصولگرا در کردستان رسیده و نسخه‌ای از آن در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته، رئیس جمهور اسلامی ایران مخاطب قرار گرفته است.

در این بیانیه آمده است: دولت در ارتباط با سیاست خارجی خصوصا تنش‌زدایی و از بین بردن ایران‌هراسی در دنیا و تیم مذاکره کننده هسته‌ای و حمایت قاطع از مردم مظلوم غزه در برابر رژیم فاسد صهیونیستی عملکرد خوبی داشته است.

این بیانیه آورده است: در ارتباط با سیاست داخلی، دولت تدبیر و امید که با عنوان شعار اعتدال وارد صحنه انتخابات شد، مورد تایید مردم قرار گرفت و این دولت انتخاب شد و حداقل انتظارات مردم شریف کردستان، انتصاب استاندار بومی است که از وعده‌های انتخاباتی ریاست محترم جمهور بود اما تحقق پیدا نکرد.

تشکل‌های سیاسی اصولگرای کردستان در ادامه این بیانیه آورده‌اند: جناب آقای دکتر روحانی، مردم کردستان به برنامه‌های اعلامی حضرتعالی رأی دادند و در جلسه روز سه‌شنبه 12 آذرماه سال 92 هیئت محترم دولت در انتخاب استاندار جدید کردستان، توصیه جدی حضرتعالی به استاندار کردستان، رعایت کامل اعتدال و ریشه‌کنی فقر و بیکاری بود اما با انتخاب استاندار وابسته به یک جریان خاص، عملا کردستان به پایگاهی برای آن جریان تبدیل شده است. لذا به نظر ما اعتدال با مفهومی که حضرتعالی فرموده‌اید در استان کردستان نمره قبولی نگرفته است.

این بیانیه می‌افزاید: انتصابات انجام گرفته توسط استاندار و نماینده‌های مجلس شورای اسلامی، خاطرات سال‌های 76 تا 84 را در اذهان جریان‌های سیاسی یادآوری می‌کند که عملا جو استان کردستان را انتخاباتی نمودند و این جفای بزرگی در حق مردم شریف کردستان است.

در پایان بیانیه تشکل‌های اصولگرای کردستان آمده است: با توجه به اینکه میزان بیکاری کردستان بنا به گفته استاندار در روز صنعت، 34 درصد است، عملا هیچ‌گونه اراده‌ای برای رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی و فرهنگی در استان مشاهده نمی‌شود و حتی به گفته استاندار، حفظ وضعیت موجود یعنی 34 درصد بیکاری، در حال حاضر بهترین حالت است.تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 1:9 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
انتقاد نماینده بوکان از ادبیات رییس جمهور در برخورد با منتقدین خود

کامیاران نیوز: نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان روز گذشته رئیس جمهور در برخورد با منتقدان نامناسب ارزیابی کرد.

به گزارش خبرنگار کردپرس به نقل از خانه ملت، محمدقسیم عثمانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 21مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر همان زمان که رئیس جمهور سابق از عبارت خس و خاشاک استفاده می کرد با برخورد مواجه می شد اکنون شاهد این اتفاقات نبودیم.
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی افزود: ادبیات رئیست جمهور چندان مناسب برای برخورد با منتقدین نبود.
به گزارش کردپرس، در همین ارتباط روزنامه ابتکار در سرمقاله امروز خود نوشت که آقای روحانی همان یک احمدی نژاد برایمان کافی است!
 روز دوشنبه (20 مرداد) حسن روحانی در همایش رؤسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، گفت: یک عده به ظاهر شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند و تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم. به جهنم؛ بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید. خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است.


تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 0:58 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
اگرکردهای سوریه وترکیه دخالت نمی کردند، اربیل به دست داعش می افتاد
 
کامیاران نیوز: نیروهای ما به هر منطقه ای وارد شوند، پرچم خود را برمی افرازند. آن پرچم، فقط به اقلیم کردستان عراق تعلق دارد اما نیروهای ما در هر جایی که حضور داشته باشند،  پرچم ها و نشان های خود را به اهتزاز در می آورند.


طی روزهای اخیر و پس از تسخیر شهر شنگال یا سنجار یعنی دیار اصلی کردهای ایزدی عراق، شرایط دشواری در مناطق کردنشین عراق حکمفرما شده و جان ده ها هزار تن از ایزدیان به خطر افتاده است. در این شرایط حساس و اضطراری، شاخه ی نظامی کردهای ترکیه موسوم به نیروی مدافع خلق (HPG) و شاخه ی نظامی حزب اتحاد دموکراتیک کردهای سوریه موسوم به واحدهای دفاع از خلق (YPG) به کمک نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان عراق رفته و در مناطقی همچون ربیعه و مخمور با داعشی ها درگیر شده و گروه هایی از آنها به کرکوک و کوهستان شنگال رفته اند. دمهات عگید سخنگوی بخش روابط خارجی کرذهای ترکیهطی مصاحبه ای عنوان کرد. کمپ مخمور مرکز تجمع آوارگان کُرد ترکیه ای بود که پس از رویدادهای دهه ی نود در ترکیه و به دنبال آن که روستاهای آنها توسط نظامیان ترکیه به آتش کشیده شد، به عراق آمده و در حوالی شهر کوچک مخمور کمپی را ایجاد کردند و این کمپ همواره با حضور کادرهای نظا می کردهای ترکیه محل زندگی حدود پنج هرا نفر از آوارگان کُرد ترکیه ای بود است. این افراد ناچار شدند از ترس حملات داعش محل خود را ترک کرده و به اربیل، زاخو، دهوک و کوهستان قندیل بروند و نیروهای نظامی ما پس از یک درگیری دو روزه با داعشی ها، دوباره کنترل این کمپ را در دست گرفتند.


 


تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 0:55 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

هم اکنون در  شهرستان کامیاران  تنها سه درصد از مردم عضو کتابخانه ها هستند

کامیاران نیوز: مدیر کل کتابخانه های عمومی کردستان اختلاف وضعیت عضویت فعلی در کامیاران را نسبت به افق 1404 در این شهرستان، 32 درصد دانست.

 


ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه بیست و دوم مرداد 1393 | 0:0 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

تنها در یک هفته‌:

داعش کنترل 25 درصد از مناطق کردنشین عراق را در دست گرفت
 

کامیاران نیوز: تکفیرهای داعش  در طول یک هفته کنترل 25 درصد از خاک مناطق کردنشین عراق را در دست بگیرد.

مجتبی باجلانی کامیارانی: جناب مسعود خان 25درصد یعنی 30/000کیلومتر مربعادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393 | 16:50 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

زمان واریز یارانه مرداد ۹۳

کامیاران نیوز:بر اساس آخرین اعلام ها، یارانه مرداد ماه ساعت ۲۴ در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۳ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. مبلغ یارانه نقدی طبق روال ماه های گذشته همچنان ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بر اساس آخرین اعلام ها یارانه مرداد ماه ساعت 24 روز ۲۲ مرداد بعد از پرداخت به حساب سرپرستان خانوار قابل برداشت خواهد بود. مبلغ یارانه نقدی طبق روال ماه های گذشته همچنان ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.


 
بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها ، یارانه ماه مرداد ۹۳ هشتمین پرداخت یارانه توسط دولت یازدهم محسوب می شود .
 
یارانه مرداد ۹۳ مجموعاً ۳۵۰۰ میلیارد تومان برای دولت هزینه دارد و رقم ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به هر نفر تعلق می گیرد.
 
بنابراین گزارش یارانه نقدی مانند روال گذشته و بدون تغییر برای هر نفر ماهانه ۴۵۵۰۰ تومان خواهد بود که از ساعات اولیه ۲۲ مرداد قابل برداشت خواهد بود.تاريخ : سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393 | 15:35 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

اعدام برادران اهل سنت توسط داعش+تصاویر

مجتبی باجلانی کامیارانی: آن انسان های مغرض که جنگ داعش را با کشورهای عراق وسوریه جنگ شیعه وسنی می دانند کجا هستند که این تصاویر را ببینند که چگونه برادران مظلوم اهل سنت به دست داعشی های صهیونیست قتل عام شده وناجوانمردانه به شهادت می رسند.

مجتبی باجلانی کامیارانی:ننگ وعار برآنان که این ظلم بزرگ را به مظلومین وبرادران مان از اهل سنت روا داشتند واین گونه خون مطهر وپاک شان رابر صحراهای تفتیده اطراف سامرا وتکریت در عراق ودیرالزور در سوریه ریختند.

کامیاران نیوز: تکفیری‌های داعش گروهی از مردان قبایل اهل سنت را در یک منطقه نزدیک به دیرالزور سوریه به ضرب گلوله اعدام و برخی را نیز به صلیب کشیدند.
تحولات میدانی سوریه
پیکرمطهر ذبح شده یکی از برادران اهل سنت در دیرالزور که با داعش بیعت نکرده بود فدای پیکر بی سرت یا امام حسین (ع)، امروز یزیدیان باردیگر پیروان راستینت را چه از شیعه باشد چه از سنی این گونه ناجوانمردانه سرمی برند.
خون شیعه وسنی در عراق وسوریه به هم درآمیخته است تا مدعیان دروغگوی حقوق بشر را رسوا کند.

 ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393 | 14:40 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در گفتگو با کردپرس؛
وضعیت توسعه در استان کردستان نگران کننده است
کامیاران نیوز:نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران با ابراز نگرانی از وضعیت توسعه در استان کردستان گفت: متاسفانه در بعضی از جنبه ها از استان های دیگر نیز داریم عقب می افتیم.

وی با اشاره به اینکه وی اولین کسی است که در خصوص آوارگان کرد عراقی و کوبانی بیانیه صادر کرده است گفت: در نطق مجلس این موضوع را مطرح می کنم و درخواست مجوزی نیز جهت ایجاد کمپین حمایت از آوارگان شنگال داده ام .

 


ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393 | 14:8 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

تخصیص 500 میلیون ر یال اعتبار جهت احداث یادمان شهدای گمنام کامیاران

کامیاران نیوز: سرپرست فرمانداری کامیاران در جلسه شورای مشورتی ایثارگران این شهرستان از تخصیص 500 میلیون ریال اعتبار جهت احداث یادمان شهدای گمنام خبر داد.

 

 

 


ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393 | 11:3 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
خبر فوری:  خبر فوری:
جلولا به تصرف داعش درآمد/ پیشمرگان از جلولا گریختند
 
کامیاران نیوز:روز گذشته نیروهای پیشمرگه تاب مقاومت در مقابل نیروهای داعش را نیاورده وشهرجلولا به تصرف تروریست های داعش درآمد وپیشمرگان به سوی شهر مخمور فرار کردند.

قطعا با ورود داعش به جلولا بار دیگر قتل عام کردهای مظلوم آغاز خواهد شدواینها همه به علت اتخاذ استراتیژی اشتباه جناب مسعود خان در مقابله با داعش هنگام اشغال موصل بوده است وشخص بارزانی در مقابل خون تک ک عراقی ها وبه ویژه کردها مسئول است.

اگر درهمان ابتدای جنگ آقای بارزانی سیاست مسالمت آمیز با داعش را انتخاب نمی کرد اینک شاهد آزادسازی نه تنها کل عراق بودیم بلکه قسمت اعظم سوریه نیز از لوث داعش پاکسازی شده بود.


تاريخ : سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393 | 9:56 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
طی نامه ای رسمی صورت گرفت؛

درخواست نماینده مردم سنندج از هلال احمر ایران برای کمک به آوارگان شنگال عراق
کامیاران نیوز:سید احسن علوی نماینده مردم شهرستانهای سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای رسمی از مدیر عامل جمعیت هلال احمر کشور درخواست کرد که به یاری آوارگان و آسیب دیدگان منطقه شنگال اقلیم کردستان عراق بشتابد.


ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393 | 9:38 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

مردی که دخترش بیمارسرطانی است 30میلیون پول نقد را به صاحبش برگرداند

 

کامیاران نیوز:روز گذشته آقای رحیم "و"یک ساک حاوی 30میلیون تومان چک پول را به صاحبش برگرداند

کاک رحیم که به شدت نیاز مالی دارد ودخترش نابیناست واز تومور مغزی رنج می بردروز گذشته این ساک حاوی چک پول ها را پیدا می کند.

این فرد مؤمن بدون یک لحظه تردیدبا مدارکی که در داخل کیف بوده است به صاحب آن تماس گرفته وآن را به صاحبش برمی گرداند.

نکته قابل تأمل این است که کاک رحیم در مقابل این عمل خداپسندنه حتی یک ریال هم به عنوان مژدگانی قبول نمی کنددر حالی که به شدت نیازمالی دارد.

کاک رحیم ما نمی توانیم ونمی دانیم در مقابل این عمل خوب تو چه بگوئیم فقط یک کلام:

 

خدا قبول کندتاريخ : سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393 | 9:27 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

اهل استعفا نیستم / به وزرات کشور اطلاعات غلط داده شده است

کامیاران نیوز: فرماندار دیواندره با رد استعفای خود گفت: در صورتی که برکنار شوم، برای حفظ آبروی خود، اسامی مسببان این کار را اعلام خواهم کرد. -
بهرام فاتحی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، پیرامون شایعاتی که در خصوص استعفا و یا برکناری وی از سمت فرمانداری شهرستان دیواندره آن هم کمتر از 3 ماه فعالیت در این پست، واکنش نشان داد.

 

 

 ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393 | 8:58 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
عضو ائتلاف دولت قانون:
تلاشی برای سرنگونی دولت اقلیم کردستان در جریان است
کامیاران نیوز:نماینده ائتلاف دولت قانون در مجلس عراق گفت: برخی برای سرنگون کردن دولت اقلیم کردستان به دست گروه تروریستی داعش تلاش می کنند.
 

به گزارش خبرگزاری کردپرس صادق اللبان در گفتگو با خبرگزاری «الغدپرس» افزود: مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان برای تحقق اهدافی در اقلیم تلاش می کند که این اهداف وی در نهایت به نابودی کردها خواهد انجامید.
اللبان ضمن متهم کردن دولت اقلیم کردستان به پناه دادن به شخصیت های دارای عقلانیت داعشی افزود: این تفکر و عقلانیت مانع نبرد با عناصر داعش هنگام ورود آنها به استان نینوا شد؛ چرا که نیروهای پیشمرگ باید هنگام ورود داعش با آنها می جنگیدند.
وی ضمن درخواست از اربیل برای هماهنگی با بغداد برای رهایی از دست تروریست ها، افزود: برخی برای ورود عناصر داعش به اقلیم کردستان و سرنگونی دولت آن به دست داعشی ها تلاش می کنند.


تاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 18:47 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

یک دلیل دیگر برای بی کفایتی بارزانی در جنگ با داعش

مجتبی باجلانی کامیارانی

همه می دانیم زمانی که موصل سقوط کرد این برادران النجیفی بودند که عامل خیانت این سقوط بودند.

درهمان شب اول این دو برادر به اربیل فرارکردند اسامه رئیس مجلس عراق بود وی مورد حمله داعش قرارنگرفته بود که فرارکند او از ترس محاکمه شدن به خاطر سقوط موصل پناهنده بارزانی شد وبا بارزانی یکصدا بر علیه دولت مرکزی سخن گفت حال بشنوید از سخنان جدید آقای النجیفی:

 النجیفی:
عقب نشینی نیروهای پیشمرگ عامل جنایت های فجیع داعش در عراق است


نماینده ائتلاف متحدون به‌ رهبری اسامه‌ النجیفی در مجلس عراق، ضمن ابراز تاسف از سقوط برخی از مناطق این کشور که تحت کنترل نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان بودند، عقب نشینی نیروهای پیشمرگ از این مناطق را عامل جنایت های فجیع داعش در مناطق اشغالی دانست.

حال چه اتفاقی افتاده است که اسامه خان کردها را به جنایت متهم می کند؟مگر همین آقا تا دیروز با آقای بارزانی همصدا نبود وکردها را مظلوم نمی دانست؟

اماحرف مهم وآخر:

در احادیث بزرگان آمده است اگر مسلمانی از یک سوراخ دوبار گزیده شد باید به ایمان اوشک کرد.

حال باید پرسید:آقای بارزانی تا چه وقت می خواهی جهت دشمنی با بغداد با هرکس وناکسی پیمان ببندی وآخر کار کردهای مظلوم را به جنایت کاری متهم کنند؟

آیا نمی توان نتیجه گرفت این شما هستید که هنوز نتوانسته اید از دیوار غرور وتکبر پائین بیائید وحقایق را همانگونه که هست ببینید؟تاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 18:42 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
قابل توجه کسانی که از حمله آمریکا به داعش دچار شوک خوشحالی شده بودند

کامیاران نیوز:در این تصویر که متعلق به حضور مک کین سناتور آمریکایی در ماه مه 2013(در اوج جنگ با تروریست های تکفیری در سوریه) در مرز سوریه با ترکیه در حال دیدار با جمعی از شورشیان سوری است ابوبکر بغدادی سرکرده اصلی داعش نیز در میان آنهاست.

 

عکسی از سناتور مک کین با ابوبکر بغدادی


تاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 18:14 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
کامیاران نیوز: مسعود بارزانی در این نامه که در سایت های عراقی و نیز کردستان عراق انتشار یافته، تاکید کرده است که ایران همواره حامی و پشتیبان کردها بوده و این موضوع به اثبات رسیده است.


ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 18:13 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

کامیاران نیوز:شبکه "الجدید" لبنان در خبری فوری گزارش داد: فواد معصوم، رئیس‌‌جمهور عراق، معاون رئیس پارلمان این کشور را مکلف به تشکیل کابینه دولت جدید کردتاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 17:59 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

 عکس/کادر پرواز هواپیمای سقوط کرده

عکس/کادر پرواز هواپیمای سقوط کردهتاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 17:50 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
یک خبر دردناک
کامیاران نیوز: درحمله تروریست های داعش به شهر سامرا علاوه بر شیعیانی که به دست این جنایتکاران به شهادت رسیدند تنها1000نفر از برادران اهل سنت هم به دست این کافرهای از خدابی خبر به شهادت رسیدند.

اکنون این سوال را می پرسیم آیا می توان گفت داعشی ها از اهل سنت هستند؟

انسان ها ی منصف قطعا یک کلمه جواب خواهند داد :خیر

این در حالی است تا این لحظه یک صهیونیست یا یک آمریکائی تحت هیچ شرایطی به وسیله داعش به قتل نرسیده است.

نظرشما کاربران محترم چیست؟


تاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 15:47 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
انالله واناالیه راجعون
درگذشت جانگداز تعدادی از هم میهنان عزیز را در سقوط هواپیمائی تسلیت عرض می نمائیم

ملت بزرگ ایران

سلام علیکم

خبر تالم آور درگذشت جانگداز تعدادی از هم میهنان عزیزمان در سانحه هواپیمائی مردم کامیاران را در سوگ وماتم فرو برد
بدین وسیله در گذشت هم میهنان عزیزمان را خاضعانه وخاشعانه تسلیت عرض نموده وبرای آن عزیزان سفرکرده علو درجات وقرب ورضوان الهی را از درگاه حضرت رحمن عاجزانه استدعا داریم وبرای بازماندگان وخانواده های معزی صبرجمیل را خواهانیم.

امید می رود که کشور بزرگ ایران دیگر شاهد حوادث تلخ واین چنینی نباشد.
 
از طرف اهالی مردم شهرستان کامیاران


تاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 14:32 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

تخصیص 300 میلیون ریال اعتبار به منظور مرمت وبازسازی کتابخانه عمومی کامیاران

کامیاران نیوز: سرپرست فرمانداری کامیاران در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان از تخصیص 300 میلیون ریال اعتبار به منظور مرمت وبازسازی کتابخانه عمومی کامیاران خبر داد.

 

 

 ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 14:22 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

ما از نسل مردان نینوا ئیم استوار در عین دادن سرهایمان

کامیاران نیوز: از این که با سرهایمان برگردیم خجالت می کشیم چون در آن روز سخت در صحرای تف (ت با فتحه قرائت شود)مردان حسین ابن علی ابن ابی طالب علیهم آلاف السلام والتحیه به همراه مولا ی شان سرها را به بالای نیزه فرستادند.

اما ما می گوئیم سیدعلی عزیز پسر فاطمه نازنین به خدا همه سرهایمان را خواهیم داد که شما همچنان استوار باشی وکشتی تلاطم زده جهان اسلام را ناخدائی نمائید.

سیدعلی عزیز با سر برنخواهیم گشت چون دوست نداریم شرمنده جد بزرگوارات شویم چون آن روزهای کوچه های کوفه وشام سر آن جگر گوشه  را بر نیزه ها کرده بودند.

 تاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 14:10 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
کم سن و سال بود

کم سن و سال بود به همین خاطر نمی گذاشتند جلو بیاید.

درست وسط میدان مین بودیم،

که دشمن ما را بست به رگبار.

توی آن جهنم نه می شد رفت، نه می شد دراز کشید.

چند نفری هم شهید شده بودند و افتاده بودن توی میدان مین.

من هم مجروح شده بودم راهی برای عقب رفتن نبود!!!

یک دفعه کسی دستم را گرفت، بلندم کرد و روی سینه اش گذاشت.

گفت: بیا برادر، من تو را می برم.

شناختم اش،

همانی بود که بخاطر سن کم اش نمی گذاشتند جلو بیاید.

مرا که از اون درگیری نجات داد، دیدم: دارد برمی گردد.

گقتم: کجا میری...

گفت: بچه ها جلو جا موندند!!!

سال ها بعد وقتی پیکر مطهرش را آوردند، گفتند:

جنازه اش را تنها وسط میدان مین پیدا کردند.

راوی : همرزم شهید

منبع: پایگاه اسلامی دانش آموزان سادات حامی مردم مظلوم مردم فلسطین

 


تاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 13:56 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
باید عاشق باشی تا این تبسم شیرین را بفهمی
من بیش از این چیزی به ذهنم نرسید که بنویسم شما بگوئیدتا در ادامه  بنویسسم

منبع: پایگاه حامی دانش آموزان سادات حامی مردم مظلوم فلسطینتاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 13:51 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
ابطال حکم شهردار بانه قطعی شد

 

کامیاران نیوز:مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان از قطعیت یافتن ابطال حکم شهردار بانه توسط دیوان عدالت اداری کشور و ابلاغ این حکم به شورای اسلامی این شهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: ابطال حکم شهردار بانه قطعی شدادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه بیستم مرداد 1393 | 10:30 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

امام جمعه کامیاران:


ترویج فرهنگ مطالعه مهم‌ترین عامل جلوگیری از انحراف جوانان استکامیاران نیوز: امام جمعه کامیاران با اشاره به جایگاه و اهمیت کتابخوانی از دیدگاه اسلام، گفت: ترویج فرهنگ مطالعه از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و مهمترین عامل در جلوگیری از انحراف جوانان است.
خبرگزاری فارس: ترویج فرهنگ مطالعه مهم‌ترین عامل جلوگیری از انحراف جوانان است
ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 23:37 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

خبر فوری:

اردوغان اولین رئیس جمهور منتخب در تاریخ ترکیه

کامیاران نیوز: لحظاتی پیش شبکه خبری المنار لبنان اعلام نمود که اردوغان با کسب رای اکثریت مردم ترکیه به عنوان اولین رئیس جمهور منتخب تاریخ ترکیه انتخاب شد.

با برگزاری اولین انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ ترکیه این کشور وارد فضای جدید سیاسی خود شده است این انتخابات که سه نامزد بیشتر نداشت وآن عبارت بودند از اردوغان(نخست وزیر فعلی ترکیه) ،اکمل الدین احسان اوغلو(دبیرکل سابق سازمان کنفرانس اسلامی) وسلیمان دمیرتاش نماینده کردهای ترکیه (کردهای مخالف دولت)در رقابتی که از چند روز پیش آغاز شده بود به میدان رفتند ودر نهایت اردوغان با کسب بیش از53درصد از آرا توانست به عنوان اولین رئیس جمهور منتخب تاریخ ترکیه به کاخ ریاست جمهوری برود.

لازم بذکر است تاقبل از این انتخابات حکومت در ترکیه به وسیله یک سیستم پارلمانتری اداره می شد وحال چه تغییراتی در راه است باید نشست ومنتظر بود.تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 23:34 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |


نماینده ولی فقیه در کردستان:


وضعیت بیکاری کردستان با وجود بسترهای موجود قابل قبول نیستکامیاران نیوز: نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و مزیت‌های موجود در استان وضعیت‌ بیکاری فعلی قابل قبول نیست و باید با ایجاد بنگاه‌های کوچک مشکل بیکاری را رفع کرد.
خبرگزاری فارس: وضعیت بیکاری کردستان با وجود بسترهای موجود قابل قبول نیست
ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 23:24 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |


مدیرکل کتابخانه‌های کردستان درکامیاران خبر داد
راه‌اندازی کتابخانه در روستاهای کمتر از 500 نفر‌ کردستانکامیاران نیوز: مدیرکل کتابخانه‌های کردستان گفت: در روستاها حتی با جمعیت کمتر از 500 نفر هم، در صورت در اختیار قراردادن ابنیه مناسب به صورت 10 ساله، کتابخانه عمومی راه‌اندازی خواهد شد.
خبرگزاری فارس: راه‌اندازی کتابخانه در روستاهای کمتر از 500 نفر‌ کردستان
ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 23:22 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

رئیس کتابخانه‌های عمومی کامیاران:


سرانه کتاب در کامیاران نیم کتاب به ازای هر نفر استکامیاران نیوز: رئیس کتابخانه‌های عمومی کامیاران عنوان کرد: کتابخانه‌های عمومی این شهرستان با دارا بودن 66 هزار کتاب، دارای سرانه نیم کتاب به ازای هر شهروند است.
خبرگزاری فارس: سرانه کتاب در کامیاران نیم کتاب به ازای هر نفر است
ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 23:19 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

سرپرست فرمانداری کامیاران مطرح کرد
آمادگی بخشداری‌ها و دهیاری‌های کامیاران برای ایجاد کتابخانه در روستاهاکامیاران نیوز: سرپرست فرمانداری کامیاران از آمادگی بخشداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان کامیاران برای کمک به مسئولان کتابخانه‌های عمومی با هدف ایجاد کتابخانه در روستاها خبر داد.


خبرگزاری فارس: آمادگی بخشداری‌ها و دهیاری‌های کامیاران برای ایجاد کتابخانه در روستاها
ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 23:16 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
سقوط هواپیمای مسافربری در مهرآباد؛
کامیاران نیوز: صبح امروز یک فروند هواپیمای مسافربری در تهران سقوط کرد. سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ایران ، ضمن تایید این خبر به ایرنا گفت: این هواپیما در انتهای فرودگاه مهرآباد سقوط کرده است.


سقوط یک هواپیمای مسافربری در مهرآباد/ انتقال 7 مصدوم به بیمارستان / پرتاب شدن برخی مسافران به بیرون هواپیما/ پیدا شدن 31 جسد/عدم تغییر در برنامه سایر پروازها / هواپیما متعلق به سپاه نیست+تصاویر

 ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 22:45 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

همایش اسکیت در پارک شورا برگزار شد

 

کامیاران نیوز: به گزارش پایگاه خبری اداره ورزش و جوانان شهرستان کامیاران در راستای برنامه های اوقات فراغت و هم چنین شناسایی و استعداد یابی ، همایش اسکیت در میان نونهالان و نوجوانان علاقه مند به این رشته توسط هیئت اسکیت شهرستان برگزار گردید .

 

 

 ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 22:43 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
  نتایج انتخابات ترکیه (4)/ شمارش 97 درصد آرا

نتایج شمارش 97 درصد از آرای صندوق های ترکیه اعلام شد.
کامیاران نیوز: اگر اتفاق خاصی نیفتد اردوغان اولین رئیس جمهور انتخابی ترکیه خواهدبود

 ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 21:57 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

آخرین اخبار جنگ در عراق واقلیم کردستان


کامیاران نیوز: آخرین اخبار از عراق وبه ویژه اقلیم کردستان به شرح ذیل می باشد.

1-تروریست های داعش بیش از500نفر از کردهای ایزدی را زنده به گور کردند وآنها را در یک گور دسته جمعی دفن کردند.

2-جنگنده های آمریکائی هم امروز چندین بار مواضع داعش را بمباران کردند.

3- بعضی از خبرها حکایت از آزادسازی شهر کردنشین مخمور دارد این شهر در استان نینوا(موصل)قرار دارد.

4-اعلام وضعی فوق العاده در اسان کردنشین دهوک

5- عضو اتحادیه‌ میهنی: شنگال به‌ زودی توسط نیروهای پیشمرگ کنترل می شود.

6-توقف فروش نفت اقلیم.

7-روحانیون اقلیم کردستان جهت جنگ با داعش به رزمندگان عراقی پیوستند.

8-فرماندهان پیشمرگه که در جنگ با داعش فرارکرده اند محاکمه خواهند شد.

9-
منزل معاون طالبانی در اربیل مرکز فرماندهی جنگ با داعشتاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 21:54 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
صالحی:
تحقق 91 درصدی برآورد میزان خرید گندم مازاد برنیاز از کشاورزان کردستانی
 
کامیاران بیش از 23 هزار تن گندم به سیلوها تحویل داد
 
کامیاران نیوز:مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کردستان از تحقق 91 درصدی براورد میزان خرید گندم مازاد برنیاز از کشاورزان استان خبرداد.ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 16:7 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

آخرین اخبار جنگ در غزه

کامیاران نیوز: آخرین اخبار جنگ در غزه در امروز به شرح زیر می باشد.


  کانال دو اسرائیل از اصابت موشک به شهر بئر السبع در سرزمین اشغالی خبر داد.

شهادت سرمربی تیم فوتبال الاقصی غزه به همراه 7تن از اعضای خانواده اش

   قاهره خواستار شکست حصر نوار غزه شد

  العربیه به نقل از منابع مصری: تا ساعاتی دیگر هیئتی از مصر وارد قاهره میشود

 هزاران نفر پیکر کودک شهید در الخلیل واقع در کرانه باختری را تشییع کردند

   کارشکنی مقامات مصری در امدادرسانی به مردم غزه از مرز رفح

   دبکا: اسرائیل نتوانست به اندازه کافی به حماس ضربه بزند

   ممنوعیت ورود فلسطینیان به مسجدالاقصی همزمان با یورش صهیونیست‌ها

   جهاد اسلامی: انسجام کرانه باختری و قدس با مردم غزه، طوفانی مقدس علیه دشمن صهیونیستی است

   نماینده اسرائیلی خواستار استعفای نتانیاهو به علت ناتوانی در اداره جنگ شد

  درخواست وزارت جنگ رژیم صهیونیستی برای افزایش 3.2 میلیارد دلاری بودجه نظامی

   تلاش مصر برای تقویت جایگاه محمود عباس به عنوان رهبر کل فلسطینی‌ها

  حماس: نتانیاهوی شکست خورده نمی‌تواند شروطش را تحمیل کند

 هیئت فلسطینی با یک آتش‌بس 72 ساعته دیگر بدون پیش‌شرط موافقت کرد

   کلینتون واکنش افکار عمومی جهان به جنایات «اسرائیل» را ناعادلانه خواند

 حماس: نوارهای ویدئویی در اختیار داریم که منجر به رسوایی تل‌آویو می‌شود

  افشاگری رسانه‌های صهیونیستی از خسارات وارده به این رژیم در پی تجاوز به غزه
حمله یک فلسطینی به 2 نظامی صهیونیست در قدس اشغالی

   3 اقدام مسلحانه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی در کرانه باختری

  ونزوئلا در صف مقدم مبارزه با رژیم صهیونیستی

 شیلیایی‌ها خواستار قطع روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی شدند

شلیک دهها موشک به سرزمین های اشغالی توسط مبارزان فلسطینی

 ارتش صهیونیستی 11 نفر را در کرانه‌ باختری بازداشت کرد

 4500 تولد در مقابل 1916 شهید در غزه طی یک ماه
  12 شهید در حملات صهیونیست‌ها به نوار غزه در روز شنبه/1916 شهید تاکنون

 یک شهید و 7 زخمی در حمله هوایی صهیونیست‌ها به اردوگاه آوارگان در جبالیا در شمال نوار غزه

  تظاهرات ضدجنگ در تل‌آویو بار دیگر به خشونت کشیده شدتاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 16:6 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

درگیری های سخت در جلولا 3پیشمرگ به شهادت رسیدند


یکی از فرماندهان پیشمرگ در جبهه جنگ با داعش از هلاکت شدن 15 نیروی داعش وشهادت 3 پیشمرگ در درگیری های صبح امروز در یکی از مناطق مورد مناقشه میان اربیل و بغداد خبر داد.

 

محمود سنگاوی فرمانده‌ نیروهای پیشمرگ در محور خانقین - جلولا به‌ خبرنگار کردپرس گفت: از ساعت 4 بامداد امروز (یکشنبه 19 مرداد) درگیری میان نیروهای پیشمرگ با عناصر گروه دولت اسلامی عراق و شام (داعش) آغاز شده و تاکنون جنگ میان دو طرف ادامه داد.
وی در خصوص آمار کشته و زخمی های دو طرف در این درگیرها گفت: خوشبختانه نیروهای پیشمرگ در نبرد با داعش موفقیت های چشمگیری داشته‌اند و توانستند 15 تن از آنها را بکشند.
وی در ادامه افزود: «علاوه بر چندین مجروح از نیروهای دو طرف، 3 تن از نیروهای پیشمرگ نیز شهید شده اند.»
محمود سنگاوی اظهار داشت: نیروهای پیشمرگ در سنگرهای خود مستقر هستند و هیچ فرمانی برای پیشروی صادر نشده‌ است و در مقابل، داعش در تلاش برای پیشروی است اما تاکنون هیچ موفقیتی به‌ دست نیاورده‌ است.


تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 15:41 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

صحرای كربلا...

 

 

او مي رفت در حالي كه مادرهم چنان نظاره گر قدم هايش بود.

وقتي می خواست برود نگاهش ، نگاه خاصي بود، غريبانه،

انگار نگاهش پر بود از حرف های ناگفته، دلواپسی، اما مصمم رفتن ...

روزهای آخر سرد زمستان بود ..

گهگداری ازبرنگشتنش حرف ميزد، رفتني كه بازگشتي نداشت.

در نامه اي به برادر کوچكش نوشت :

مي خواهم برايت ازوالفجر چهار كه شهيد شدن پانزده نفر از

نزديك ترين دوستانم بود تعريف كنم .

محمود جان امروز صبح ساعت هشت بود كه دلم غمگين و منتظر،

لحظه شماري عمليات می کردم، ناگهان

هواپيماهاي عراقي دور پادگان را بمب باران كردند ، در همين حين

برادرانم مشغول وضو و به آسمان خيره شده بودند ،

 و من در حالي كه بالا ساختمان بودم ، پدافند ها شروع به شلیک کردن،

كه سر صداي عجيبي ايجاد شده بود.

 ناگهان يك انفجار مهيبي رخ داد كه در يك لحظه آسمان تيره و تار شده بود ،

به طوری كه هيچ چيزي ديده نمي شد

 و من در عرض چند ثانيه به سرعت پايين ساختمان آمدم،

ناگهان صحرای كربلا را جلوي چشمانم ديدم .

يكي سر نداشت و يكي دست و يكي جسمش پاره پاره شده بود.

نميدانم چطور برايت تعريف كنم ... از اينكه زياد گناه كردم

و كوله بارم سنگين شده و از قافله عقب افتاده ام

و شهادت نصيبم نشده. از آن روز تا حالا ..

هميشه در تنهايي گريه مي كردم و اعتراض مي كردم ! چرا من

را تنها گذاشتيد؟؟

اين رسمش نبود..!

من آن شمعم كه خاكستر ندارم ، شهيد مكتبم ، پيكر ندارم"

قسمتی از خاطرات تخریبچی شهید مفقدالجسد "هادی رجب نسب"


راوی خواهرشهید

 

منبع: پایگاه حامی دانش آموزان سادات حامی مردم مظلوم فلسطین

 

 


تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 14:0 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

نخستین فیلم هواپیما سقوط کرده در مهرآباد

کامیاران نیوز:یک فروند هواپیمای مسافربری سپاهان که از مهرآباد به سمت طبس در حال پرواز بود در شمال فرودگاه مهرآباد سقوط کرد. بنا بر اخبار رسیده، نیروهای امدادی در حال بررسی سانحه و تخلیه کشته شده ها هستند.

لینک های زیر را جهت دیدن فیلم ها دانلود کنید

دانلود

دانلود

تصویر از نزدیکی محل سقوط هواپیما

دیگر تصاویر را در ادامه مطلب ببینیدادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 13:23 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
نقدی بریک نظر
جمله زیر را یک کاربر عزیز برای ما فرستاده است که ما را متهم ......
نظر این کار برمحترم:اگر دستور حمله هم روز اول میداد باز یه حرف جدید می زدید خیانت بسه به ملت کرد بسه حزب بازی بسه فهمیدیم با پارتی مخالفی و داری جشن می گیری با دیدن این اتفاقات


جوابیه ی کامیاران نیوز:

برادر یا خواهر عزیزم از این که ما را متهم نموده ای......
حرف ما یک کلام است خودباوری وعدم تکیه بر اربابان خارجی ......
 ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 13:13 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |

۴۲ کشته و ۳ مجروح در سقوط هواپیما درتهران


کامیاران نیوز: رئیس مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد: در حادثه سقوط هواپیمای سپاهان‌ایر که بیش از 42 سرنشین داشته 42 نفر کشته و 3 نفر مجروح شدند...

 

 

به گزارش کردپرس، احمد صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: این هواپیما مسافربری بوده و طبق اطلاعات به دست آمده بر روی منازل مسکونی و خودروها سقوط نکرده و در نتیجه ترافیکی ایجاد نشده است.
وی ادامه داد: مجروحان را پس از وقوع حادثه منتقل کردند، علت در حال بررسی است و نیروهای اورژانس و هلال‌احمر در محل حادثه حاضر شده‌اند.

صادقی گفت: توصیه می‌شود که مردم به محل حادثه مراجعه نکنند تا ازدحام ایجاد نشده و رسیدگی به مجروحان راحت‌تر انجام شود.تاريخ : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393 | 13:12 | نویسنده : روابط عمومی کامیاران نیوز |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.